ژورنال باغ خود را ایجاد کنید

ژورنال باغ یکی از م importantلفه های مهم فرآیند برنامه ریزی باغ است. به باغبان این امکان را می دهد تا موفقیت ها و ناکامی های سال گذشته را دوباره مرور کند. این ارزیابی شانس تکرار همان اشتباهات را کاهش می دهد ، به ایجاد یک باغ سالم در باغ کمک می کند و به کاهش اشتباهات گران قیمت باغبانی ، به ویژه برای باغبانان تازه کار کمک می کند.

یک ژورنال لزوماً فانتزی نیست و می تواند از یک دفترچه یادداشت ساده مدرسه قیمت یوکا تا یک مجله پیچیده چرمی را شامل شود. برخی از باغبانان حتی از فناوری برای تهیه یک ژورنال باغبانی مهربان استفاده می کنند که همه کارها را برای پذیرفتن بذر شما انجام می دهد. کلید فرآیند ژورنالیزاسیون این است که یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد و یکی را که واقعاً استفاده خواهید کرد.

چه یک باغبان تازه کار باشید و چه یک باغ جدید شروع کنید ، اولین قدم در این روند بیرون کشیدن فضای باغ است. بعضی از افراد انجام نقشه را در مقیاس مفید می دانند اما در واقع لازم نیست. جز important مهم این است که ابعاد باغ ذکر شده است.

خود را محدود به ایده سنتی باغچه نکنید. همه باغ ها باید برنامه ریزی شوند و این شامل باغ های ظرف ، مالچ ، و گیاهان بیل همراه با سبدهای آویز و کیسه های گل است. هر چند به خاطر داشته باشید؛ که اطلاعاتی که در زیر شرح داده می شود ، برای باغ های زمینی در نظر گرفته شده است و برای این کار باید برای انواع دیگر باغ ها نیز سازگار باشد.

پس از ترسیم فضای باغ ، مرحله بعدی افزودن اطلاعات محیطی است. جهت های شمالی ، جنوبی ، شرقی و غربی باید روی نقاشی باغ قرار گیرند. جهت کلی باد و چگونگی برخورد آفتاب به فضای باغ در طول فصل رشد نیز لازم به ذکر است.

شرایط آب و هوایی یکی دیگر از م componentلفه هایی است که باید در فصل رشد اضافه شود. این شامل دما ، سطح رطوبت یا میزان باران و هر بلایای طبیعی است که ممکن است فضای باغ را تحت تأثیر قرار دهد. درج این اطلاعات به باغبان کمک می کند تا با مسائل مربوط به اقلیم مقابله کند و به آنها کمک می کند تا موفقیت دقیق باغ را با دقت بیشتری تعیین کنند.

Speak Your Mind

*